TELEFON DO REDAKCJI: +48 62 766 07 17
Augustyna, Ingi, Jaromira 18 Stycznia 2021, 14:45
Dziś 19°C
Jutro 13°C
Szukaj w serwisie

Echa poprzedniego numeru 7(311)

06.07.10

Echa poprzedniego numeru

Najpierw przepraszamy Czytelników numeru 5 za zamieszczenie niewłaściwej mapki prowadzącej do prezentowanego na naszych łamach drewnianego kościoła. Wyjaśniamy też, że niestety nie mamy wpływu na to, że druk w numerze 6 posiadał przebarwienia, przez co niektóre strony mogły być mniej czytelne. Pozostaje to w gestii drukarni.
Chcemy bardzo podziękować naszej Czytelniczce Marzenie za bardzo miły list, który na pewno zmotywuje nas do jeszcze intensywniejszej pracy. ,,Opiekun stał się fantastycznym dwutygodnikiem (...), na ręce księdza redaktora składam podziękowania i wyrazy uznania dla całego zespołu redakcyjnego. Oby tak dalej!” – pisze pani Marzena.
Pani Maria z Rososzycy pyta, w związku z artykułem ,,Fotograf w kościele”, czy w naszej diecezji są organizowane kursy dla fotografów i jak można uzyskać pisemne upoważnienie do fotografowania uroczystości odbywających się w kościołach. Informujemy, że w naszej diecezji nie był jeszcze organizowany kurs dla fotografów, nikt  nie wydaje stosowanych upoważnień, nikt też na terenie naszej diecezji nie powinien takiego dokumentu od fotografa wymagać. Jednak wszystkie pozostałe punkty ,,Wskazań KEP ds. Liturgii i Duszpasterstwa dotyczące fotografowania i filmowania podczas celebracji liturgii” powinny być przez fotografów szanowane i przestrzegane.   

Dodaj komentarz

Pozostało znaków: 1000

Komentarze

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!