TELEFON DO REDAKCJI: +48 62 766 07 17
Augustyna, Ingi, Jaromira 04 Kwietnia 2020, 12:41
Dziś 19°C
Jutro 13°C
Szukaj w serwisie

Cała wstecz!

Cała wstecz!

Teraz, gdy minęły ponad cztery lata, zmieniło się wiele twarzy, uczuć, jedne więzi zostały zerwane, a inne dopiero co powstały, odczuwam pilną potrzebę cofnięcia tego przeklętego czasu. Co rano budzę się i mam nadzieję, że to tylko sen. To rzeczywistość, każda sekunda zapisuje swą historię na karcie mojego życia.
Dlaczego dopiero teraz chcę to naprawić? Dlaczego musiało się to wszystko zdarzyć, żebym odczuwała pilną potrzebę zmiany w życiu?! Pozwoliłam sobie na najgorszą rzecz, mianowicie… na etykietę. Po prostu w pewnym momencie myślałam, że w nieszczęściu, specjalnie dla mnie, zatrzymał się świat. Sądziłam, że zanim Przyjaciółka wyjedzie, wymarzony dom zostanie sprzedany komu innemu, skończę osiemnaście lat, a On zakocha się w innej… zdążę sobie jeszcze wszystko poukładać. Chciałam mieć plan, a byłam strasznie głupia… To takie niespodziewane, gdy nagle widzi się Przyjaciółkę, która macha ręką na zdjęciu zrobionym gdzieś w miejscu oddalonym o ponad dwa tysiące kilometrów. Jeszcze tydzień temu piłyśmy razem kawę. Jeszcze miesiąc temu bezkarnie mogłam pić z nim piwo, nie musiał się nigdzie spieszyć, bo tak samo jak ja, wracał do pustego domu.
Gdybym tak mogła cofnąć czas… Wsiadłabym w inny autobus, poszłabym w zupełnie inne miejsce i teraz bym nie była aż tak nieszczęśliwa. Niczego w życiu nie powinno się żałować. Powinność powinnością, ale nie potrafię się do niczego zmusić.

Kasia Smolińska
jocasia@poczta.fm

Dodaj komentarz

Pozostało znaków: 1000

Komentarze

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!