Autorzy Archiwum Galeria Polecane Kontakt Ogłoszenia

2017-09-05 11:13:35

Forum Młodzieżowe

Kostów

Kostów. W parafii w Kostowie 20 sierpnia zakończyło się trwające od 15 sierpnia Forum Młodzieżowe, które zgromadziło około 60 młodych - głównie gimnazjalistów i licealistów z kaliskiej diecezji. Pragnęli oni w dobry sposób spędzić wakacyjny czas, jednocześnie rozwijając się duchowo.

Przewodnikiem młodzieży w duchowych poszukiwaniach był ks. proboszcz Dariusz Brylak. W ostatnim dniu forum młodzi wzięli udział w Sumie odpustowej, której przewodniczył ks. Krystian Kowalski, w należącym do parafii kostowskiej pięknym kościółku pw. św. Jacka w Miechowej. Niedziela była także podsumowaniem rozważań minionych dni. Uczestnicy zaprezentowali w interesującej formie, przygotowany przez siebie spektakl ukazujący postać i wybory biblijnego Jonasza. Twórcy spektaklu przełożyli na współczesny obraz starotestamentową historię, która była przedmiotem rozważań tegorocznego forum.

Red.

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz, prosimy o przepisanie wyrazów z obrazka. Wyrazy muszą być oddzielone spacją.

Artykuły

Pozostałe kategorie
komentarz redaktora
w słowie bożym
prawo kanoniczne
meandry czwartej wladzy
sacrum w muzyce
nauka spoleczna kosciola
okladka 22

Opiekun nr 22(509) od 22 października 2017

Zapytaj w parafii o nowego "Opiekuna", a w nim m.in. o pracującej w Etiopii Magdalenie Fiec, która odkryła swoje misyjne powołanie podczas studiów na Politechnice Śląskiej.

Zamów prenumeratę

 

kwartlanik

Kwartalnik "Opiekuna" -
Okno Wiary 2(10) 2017

w którym pragniemy rozmawiać z naszymi Czytelnikami o wierze, Kościele, rodzinie i historii.
W najnowszym numerze o św. Józefie

ARCHIWUM KWARTALNIKA

banner
figazmakiem
Drewniane kościólki Jasna i ta druga strona 25 lat diecezji

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Więcej