Autorzy Archiwum Galeria Polecane Kontakt Ogłoszenia

2017-02-27 11:03:58

Sztafeta Wiary

Kostów. Zapraszam do wzięcia udziału w Sztafecie Wiary „Widzę - Wierzę - Wyruszam” z Kostowa na Górę Krzyża pod Ostrzeszowem. W tym roku odbędzie się ona w sobotę, 11 marca. Do przejścia jest ponad 40 km.


Widzę i wierzę, że Bóg do mnie mówi. A kiedy Bóg mówi do człowieka, to wyzwala działanie. Chcę przeżyć w zwyczajności coś głębokiego i mam nadzieję, że dzięki Bogu jest to możliwe. Tak naprawdę nie robię nic nadzwyczajnego, bo np. Biblia mówi o człowieku, który miał na imię Abraham i wyszedł nie wiedząc dokąd idzie. Wyszedł, ruszył się z miejsca. Stał sie świadkiem, wyrzutem sumienia, a może nawet pośmiewiskiem.
Projekt WWW skierowany jest do tych, którzy chcą pełniej przeżyć dni Wielkiego Postu. W jego trakcie każdy będzie miał możliwość głębokiego przeżycia misterium Drogi krzyżowej skupiając się nad medytacją rozważań przygotowanych przez organizatorów i pokonując pieszo kilometry.
Pójdziemy szlakiem kościołów i świętych, którzy opiekują się poszczególnymi parafiami. Wyruszmy z Kostowa i dojdziemy na Górę Krzyża. Mam nadzieję, że dzięki Bogu, odkryjemy coś głębokiego. Zapisy: telefonicznie - ks. Darek Brylak 691 842 812; mailowo: parafiakostow@gmail.com.

Ks. proboszcz Darek Brylak

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz, prosimy o przepisanie wyrazów z obrazka. Wyrazy muszą być oddzielone spacją.

Artykuły

Pozostałe kategorie
komentarz redaktora
w słowie bożym
prawo kanoniczne
meandry czwartej wladzy
sacrum w muzyce
nauka spoleczna kosciola
okladka 15

Opiekun nr 17(530) od 12 sierpnia 2018

Zapytaj w parafii o nowego "Opiekuna", a w nim m.in
artykuły o Matce Bożej w różnych odsłonach

Zamów prenumeratę

 

baner
banner
figazmakiem
Drewniane kościólki Jasna i ta druga strona 25 lat diecezji

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Więcej