Autorzy Archiwum Galeria Polecane Kontakt Ogłoszenia

2017-02-13 11:44:28

Międzypokoleniowy wieczór kolędowy

wieczor koledowy

Wróbliniec. Jednym z priorytetów naszego gimnazjum jest łączyć pokolenia, dlatego w murach szkoły 29 stycznia gościliśmy trzy pokolenia: dziadków, rodziców, młodzież oraz dzieci. Spotkanie rozpoczęła i uświetniła Milicka Orkiestra Dęta.

Następnie uczniowie gimnazjum odegrali przedstawienie jasełkowe. Ukazali, jak zło opanowuje nasze serca i manipuluje człowiekiem. Następnie konferansjerzy zaprosili zgromadzonych do wysłuchania koncertu kolęd i pastorałek w wykonaniu szkolnego zespołu wokalno-instrumentalnego „Trąby Jerychońskie”. Kolejnym punktem programu były życzenia w formie piosenek ułożonych specjalnie z okazji Dnia Babci i Dziadka. Na koniec głos zabrała dyrektor szkoły Anna Miszkiewicz i zaprosiła wszystkie trzy pokolenia na poczęstunek i kawę.

Sylwia Furmanek

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz, prosimy o przepisanie wyrazów z obrazka. Wyrazy muszą być oddzielone spacją.

Artykuły

Pozostałe kategorie
komentarz redaktora
w słowie bożym
prawo kanoniczne
meandry czwartej wladzy
sacrum w muzyce
nauka spoleczna kosciola
okladka 1516

Opiekun nr 5(518) od 25 luty 2018

Zapytaj w parafii o nowego "Opiekuna", a w nim m.in o rekolekcjach z postem Daniela w Bąblinie - pierwszym ośrodku w Polsce, który połączył to, co duchowe z tym co cielesne.

Zamów prenumeratę

 

baner
banner
figazmakiem
Drewniane kościólki Jasna i ta druga strona 25 lat diecezji

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Więcej