Autorzy Archiwum Galeria Polecane Kontakt Ogłoszenia

2016-10-10 10:42:30

Na szlaku kaplic

Moszczanka. Skrzebowa. Znani są już zwycięzcy konkursu fotograficznego ogłoszonego przez Stowarzyszenie Rozwoju i Współpracy Wsi Moszczanka i Skrzebowa w ramach projektu „Nasze Loreto - ogólnopolski szlak kaplic loretańskich”. 

Na adres stowarzyszenia do końca czerwca wpłynęły 83 zdjęcia wykonane przez 28 autorów z całej Polski. Można je obejrzeć na stronie projektu: www.loreto.osw.pl. Autorami najlepszych zdjęć i zdobywcami nagród w postaci sprzętu elektronicznego są: Wojciech Domagała z Kielc (I miejsce), Magdalena Kramek-Pietras z Opola Lubelskiego (II miejsce) i Magdalena Wolicka z Potarzycy (III miejsce). Wyróżnienia za swoje zdjęcia otrzymali: Konrad Bracichowicz, Łukasz Ciechanowski i Grzegorz Papciak. Konkurs był częścią projektu „Nasze Loreto - ogólnopolski szlak kaplic loretańskich”, dofinansowanego ze środków Muzeum Historii Polski w Warszawie w ramach Programu „Patriotyzm Jutra”.

Karol Marszał


Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz, prosimy o przepisanie wyrazów z obrazka. Wyrazy muszą być oddzielone spacją.

Artykuły

Pozostałe kategorie
komentarz redaktora
w słowie bożym
prawo kanoniczne
meandry czwartej wladzy
sacrum w muzyce
nauka spoleczna kosciola
okladka 1516

Opiekun nr 5(518) od 25 luty 2018

Zapytaj w parafii o nowego "Opiekuna", a w nim m.in o rekolekcjach z postem Daniela w Bąblinie - pierwszym ośrodku w Polsce, który połączył to, co duchowe z tym co cielesne.

Zamów prenumeratę

 

baner
banner
figazmakiem
Drewniane kościólki Jasna i ta druga strona 25 lat diecezji

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Więcej