Autorzy Archiwum Galeria Polecane Kontakt Ogłoszenia

2015-05-19 12:09:16

III Koncert przy ruinach

Stowarzyszenie Rozwoju i Współpracy Wsi Moszczanka i Skrzebowa zaprasza na trzeci już „Koncert przy ruinach" XVII-wiecznej kaplicy loretańskiej w Skrzebowej, który odbędzie się w sobotę, 30 maja o godz. 20.00. Tym razem gościem będzie zespół gospel „Z Potrzeby Serc". Jest to 17-osobowa grupa wokalno-instrumentalna, działająca w Warszawie przy Duszpasterstwie Akademickim św. Anny. Energiczni, utalentowani i chętni do pracy młodzi ludzie wykonują głównie muzykę gospel, spirituals i soul. Członkowie zespołu to uczniowie bełchatowskich i warszawskich szkół oraz wyższych uczelni. Ich głównym celem jest popularyzacja muzyki gospel oraz szerzenie wartości chrześcijańskich. Zespół powstał w Bełchatowie w 2006 roku - od tego czasu dał ponad sto koncertów w kraju i za granicą, zdobył I miejsce i Bursztynową Różę na Międzynarodowym Festiwalu Muzyki Gospel Camp Meeting Osiek 2006 i trzykrotnie reprezentował Polskę na Festiwalu Bottroper Gospelnacht w Niemczech.

Wstęp na koncert jest wolny - przy okazji koncertu zbierane będą dobrowolne datki na dalszą konserwację zabytkowych ruin kaplicy.

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz, prosimy o przepisanie wyrazów z obrazka. Wyrazy muszą być oddzielone spacją.

Artykuły

Pozostałe kategorie
komentarz redaktora
w słowie bożym
prawo kanoniczne
meandry czwartej wladzy
sacrum w muzyce
nauka spoleczna kosciola
okladka 12

Opiekun nr 13(526) od 17 czerwca 2018

Zapytaj w parafii o nowego "Opiekuna", a w nim m.in
relacja z 22. Spotkania Młodych na Lednicy

Zamów prenumeratę

 

baner
banner
figazmakiem
Drewniane kościólki Jasna i ta druga strona 25 lat diecezji

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Więcej