Autorzy Archiwum Galeria Polecane Kontakt Ogłoszenia

2014-04-17 12:17:57

Życzenia Wielkanocne

zyczenia

Obchodząc Pamiątkę Śmierci i Chwalebnego Zmartwychwstania Chrystusa łączę się w wielkanocnej radości i składam najserdeczniejsze życzenia.
Prawdą, która daje nam siłę w najtrudniejszych momentach ziemskiego życia jest prawda o Zmartwychwstaniu Pańskim, w którą głęboko wierzymy. Węzły i trudności życiowe staramy się rozwiązywać idąc za przykładem świętych i błogosławionych, dlatego zwracamy się do Maryi, Matki naszego zawierzenia, do Świętego Józefa, opiekuna Kościoła pielgrzymującego, ale też między innymi do Błogosławionego Jana Pawła II, niedościgłego w znoszeniu ciężaru dnia codziennego, wypełniając powołanie wobec Boga i ludzi. Życzę zdrowia, odwagi i mocy w dawaniu świadectwa wiary przeżywając radosną tajemnicę Zmartwychwstania Pańskiego.

Z darem modlitwy i radosnym Alleluja
Biskup Edward Janiak

 

 

Niech święta Zmartwychwstania Pańskiego obudzą na nowo nadzieję, rozpalą miłość pozwolą znów cieszyć się, że jesteśmy dziećmi Bożymi tak bardzo kochanymi, że Syn Boży oddał za nas życie. Bądźmy dla siebie miłosierni, jak ON jest miłosierny i dzielmy się Dobrą Nowiną, że Jezus zmartwychwstał prawdziwie zmartwychwstał.

redakcja Dwutygodnika Diecezji Kaliskiej ,,Opiekun”
ks. Andrzej Antoni Klimek, redaktor naczelny

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz, prosimy o przepisanie wyrazów z obrazka. Wyrazy muszą być oddzielone spacją.

Artykuły

Pozostałe kategorie
komentarz redaktora
w słowie bożym
prawo kanoniczne
meandry czwartej wladzy
sacrum w muzyce
nauka spoleczna kosciola
okladka 11

Opiekun nr 11(524) od 20 maja 2018

Zapytaj w parafii o nowego "Opiekuna", a w nim m.in o nowych powołanych w diecezji kaliskiej.

Zamów prenumeratę

 

baner
banner
figazmakiem
Drewniane kościólki Jasna i ta druga strona 25 lat diecezji

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Więcej