Autorzy Archiwum Galeria Polecane Kontakt Ogłoszenia

2013-06-26 16:29:52

Piknik rodzinny z motocyklistami

piknik2

Od Mszy św. celebrowanej przez ks. prałata Władysława Czamarę rozpoczął się VIII Zjazd Motocyklistów w Opatówku. Wszystkie pojazdy zgromadzone na placu przed kościołem zostały poświęcone, a potem kilkaset motocykli przejechało specjalną trasą przez gminę Opatówek w hołdzie bł. Janowi Pawłowi II, po czym zmotoryzowana kawalkada dołączyła do uczestników Pikniku Rodzinnego, sprawiając im tym samym wielką niespodziankę. Piknik z Dawną Kulturą i Tradycją oraz Ekologi odbył się na terenie Zespołu Szkół im. St. Mikołajczyka w Opatówku. Organizatorzy zapewnili na ten dzień wspaniałą zabawę i mnóstwo atrakcji, dlatego nic dziwnego, że pomimo pochmurnej pogody, na miejsce przybyły całe rodziny z dziećmi, w sumie około 1000 osób.

Dla motocyklistów, którzy stawili się w Opatówku z różnych stron kraju i z różnych klubów, przewidziano szereg konkursów: na najgłośniejszy wydech, najdalszą miejscowość, ciekawy motocykl, najstarszy pojazd, ciekawy zabytkowy pojazd.

HL


Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz, prosimy o przepisanie wyrazów z obrazka. Wyrazy muszą być oddzielone spacją.

Artykuły

Pozostałe kategorie
komentarz redaktora
w słowie bożym
prawo kanoniczne
meandry czwartej wladzy
sacrum w muzyce
nauka spoleczna kosciola
okladka

Opiekun nr 21(508) od 8 października 2017

Zapytaj w parafii o nowego "Opiekuna", a w nim m.in. rozmowa z postulatorką służebnicy Bożej z diecezji kaliskiej s. Włodzimiry.

Zamów prenumeratę

 

kwartlanik

Kwartalnik "Opiekuna" -
Okno Wiary 2(10) 2017

w którym pragniemy rozmawiać z naszymi Czytelnikami o wierze, Kościele, rodzinie i historii.
W najnowszym numerze o św. Józefie

ARCHIWUM KWARTALNIKA

banner
figazmakiem
Drewniane kościólki Jasna i ta druga strona 25 lat diecezji

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Więcej