Autorzy Archiwum Galeria Polecane Kontakt Ogłoszenia

2012-06-22 12:15:48

Konkurs Biblijny

biblia konkurs

W Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Roszkowie (parafia pw. św. Mikołaja w Siedleminie) odbył się Gminny Konkurs Biblijny. Tematem tegorocznej edycji była Księga Rodzaju. W konkursie wzięło udział 37 uczniów z klas V – VI szkół podstawowych. Reprezentowali oni osiem placówek. Dzieci w ciągu 45 minut mieli do rozwiązania test składający się z 27 pytań. Poprawność odpowiedzi oceniało jury w składzie: Barbara Rożek, Izabela Papież i Hieronim Czaplicki.

Każdy z uczestników otrzymał nagrodę książkową i dyplom. – Księga Rodzaju wbrew pozorom wcale nie jest łatwą księgą. Dlatego już sam udział w tym konkursie jest dla was zwycięstwem – podsumowała Barbara Nowicka, organizatorka.

hcz

Wyniki: 1 miejsce – Dariusz Marszałek (NSP Ludwinów) 2 miejsce – Angelika Niemczyk (NSP Ludwinów) 3 miejsce – Wiktoria Urbaniak (SP Mieszków)

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz, prosimy o przepisanie wyrazów z obrazka. Wyrazy muszą być oddzielone spacją.

Artykuły

Pozostałe kategorie
komentarz redaktora
w słowie bożym
prawo kanoniczne
meandry czwartej wladzy
sacrum w muzyce
nauka spoleczna kosciola
okladka 1516

Opiekun nr 5(518) od 25 luty 2018

Zapytaj w parafii o nowego "Opiekuna", a w nim m.in o rekolekcjach z postem Daniela w Bąblinie - pierwszym ośrodku w Polsce, który połączył to, co duchowe z tym co cielesne.

Zamów prenumeratę

 

baner
banner
figazmakiem
Drewniane kościólki Jasna i ta druga strona 25 lat diecezji

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Więcej