Autorzy Archiwum Galeria Polecane Kontakt Ogłoszenia

2011-12-08 10:26:09

Książka "Camino - do Santiago i w głąb siebie"

Kiedy na naszych łamach ukazywały się artykuły o losach Pielgrzyma, który przeszedł 820 kilometrów do Santiago, do grobu św. Jakuba, wielu Czytelników przywiązało się do naszego Wędrowca, czekało z niecierpliwością na dalsze jego losy i kolejny dzień na Camino. Wielu pytało, czy powstanie też książka o tych dwudziestu ośmiu dniach pielgrzymowania. Mamy bardzo dobrą wiadomość, bo książka się ukazała i może stać się dla każdego wspaniałym prezentem. Książkę ,,Camino - do Santiago i w głąb siebie" można kupić w redakcji ,,Opiekuna" i kurialnej księgarni.

 

Rozmowa z autorem książki ks. Andrzejem Antonim Klimkiem.

 

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz, prosimy o przepisanie wyrazów z obrazka. Wyrazy muszą być oddzielone spacją.

Łukasz Rola, 2011-12-12 13:02:26

Także historię innej wędrówki do Santiago przeczytałem w świetnej książce! Wszak każdy ma swoje Camino! O swoim życiu, miłości i wierze, w pasjonujący i godny podziwu sposób, mówi Ziemiec, Babiarz, Ochojska, Zubilewicz, Budziaszek, siostra Bałchan, Izabela Drobotowicz-Orkisz. Tytuł „Ścieżkami wiary” na długo zapadnie w mojej pamięci. Naprawdę warto ją przeczytać! Niestety na razie dostępna tylko w księgarniach religijnych. Ale wydawca również rozsyła. I to ze zniżką! www.wydawnictwojut.pl (zakładka nowości) Jeśli chcesz przeczytać coś naprawdę dobrego to polecam!

Artykuły

Pozostałe kategorie
komentarz redaktora
w słowie bożym
prawo kanoniczne
meandry czwartej wladzy
sacrum w muzyce
nauka spoleczna kosciola
okladka 15

Opiekun nr 17(530) od 12 sierpnia 2018

Zapytaj w parafii o nowego "Opiekuna", a w nim m.in
artykuły o Matce Bożej w różnych odsłonach

Zamów prenumeratę

 

baner
banner
figazmakiem
Drewniane kościólki Jasna i ta druga strona 25 lat diecezji

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Więcej