Autorzy Archiwum Galeria Polecane Kontakt Ogłoszenia

2011-08-31 10:55:19

Echa poprzedniego numeru 18(348)

 

W numerze 15 (345) ,,Opiekuna” opublikowaliśmy wywiad z Michałem Piekarą, który jest prezesem fundacji rodzin ,,Pełna Chata” oraz doradcą małżeńskim i rodzinnym, mającym na swoim koncie cztery książki z radami dla zakochanych, narzeczonych i małżeństw. Jak się okazało temat budowania dobrych relacji między kobietą i mężczyzną jest wielu osobom bardzo drogi. Dlatego bardzo się cieszymy, że wywiad ten znalazł oddźwięk wśród naszych Czytelników. 

Pan Zbigniew mówi: ,,Pan Michał bardzo trafnie opisał zdradę w małżeństwie: „...zdrada nie jest symptomem ... ale efektem...” Dzięki dobrej ocenie problemu tłumaczy zjawisko oraz przestrzega jak się ustrzec. Polecam do przemyślenia ten fragment wywiadu.” Swoje zdanie wyraziła także nieco młodsza Czytelniczka wspomnianego wywiadu - Dominika: ,,Myślę, że nie tylko ten aspekt wywiadu jest wart przemyślenia. Do mnie szczególnie przemawia fragment o tym, że związek to nie tylko uczucie, ale przede wszystkim decyzja i ciężka praca. Czasem mam wrażenie, że ludzie rozwodzą się, jak tylko uczucie przygasa, bo nie chce im się walczyć...”

Mamy nadzieję, że wywiad ,,Razem, ale jednak osobno...” zachęci wszystkich pozostających w relacjach z narzeczonym lub małżonkiem do sięgnięcia po, choć jedną z książek Michała Piekary. Można je kupić w katolickich księgarniach lub na stronach internetowych. 

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz, prosimy o przepisanie wyrazów z obrazka. Wyrazy muszą być oddzielone spacją.

Artykuły

Pozostałe kategorie
komentarz redaktora
w słowie bożym
prawo kanoniczne
meandry czwartej wladzy
sacrum w muzyce
nauka spoleczna kosciola
okladka 12

Opiekun nr 13(526) od 17 czerwca 2018

Zapytaj w parafii o nowego "Opiekuna", a w nim m.in
relacja z 22. Spotkania Młodych na Lednicy

Zamów prenumeratę

 

baner
banner
figazmakiem
Drewniane kościólki Jasna i ta druga strona 25 lat diecezji

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Więcej